جستجو
 
 
تجهیزات کارگاه ماشينکاري CNC
 
فرز CNC کوچک
فرز CNC کوچک
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تراش CNC کوچک
تراش CNC کوچک
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
فرز CNC سنتر بزرگ(صنعتی)
فرز CNC سنتر بزرگ(صنعتی)
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
فرز CNC یونیورسال بزرگ(صنعتی)
فرز CNC یونیورسال بزرگ(صنعتی)
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
 
ابزار و لوازم صنعتی
 
اینورتر جوشکاری 250a
اینورتر جوشکاری 250a
9,200,000 ريال
8,950,000 ريال
مینی فرز 1100w آاگ
مینی فرز 1100w آاگ
2,650,000 ريال
2,590,000 ريال
مینی فرز 1100w بوش
مینی فرز 1100w بوش
5,100,000 ريال
4,950,000 ريال
 
ورود اعضا
 
 
مقايسه کالاها
 
نام کالا  
 
آزکالا
 
 
سبد خريد
 
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
نظر سنجی
 
کدامیک ازکالا بیشترمورد نظرشما است؟

 
کالاي روز
 
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
 
اعتماد و گارانتی
 
 
نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
فرصت های همکاری
 

 


 

روش‌های همکاری دربازاریابی و فروش:

1- فروش مستقیم کالاها در آزکالا

2- اجاره غرفه در آزکالا


 

روش اول : فروش مستقیم کالاها در آزکالا
در این روش ما مشخصات کامل و قیمت فروش محصول پیشنهادی شما را با اخذ کارمزد توافقی فروش در سامانه قرار داده و کالاها را به فروش می رسانیم و تعهدات مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش را از شما دریافت نموده وبه مشتری منتقل خواهیم نمود.

در این روش شما با مشتریان ارتباط مستقیم نخواهید داشت وکلیه ارتباطات و دریافتهای مالی از طریق (آزکالا) انجام خواهد گرفت.

کالاهای فروخته شده به مشتریان با درخواست آزکالا توسط شما و به نام آزکالا برای مشتریان ارسال خواهد شد.

تعهد شما به یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش بروی سربرگ شرکت شما و به عنوان ذی النفع (خریدار)صادر و به همراه تجهیزات برای خریداران ارسال خواهد شد.

مبلغ فروش بعد از کسرکارمزد توافقی ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری به حساب معرفی شده شرکت شما واریز خواهد گردید.

اسنادی که پس از هر فروش می بایست برای آزکالا ارسال شود :

یک نسخه رونوشت تعهدنامه یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش با ذکر شماره های شناسایی تجهیزات

یک نسخه فاکتور فروش شما

قیمت: خواهشمند است در نظر داشته باشید قیمتهای اعلامی به نحوی محاسبه گردد که  پس از افزوده شدن کارمزد (کارمزد همکاری در فروش با آزکالا) به قیمت اعلامی در سامانه، قیمت فروش از عرف بازار تجاوز ننماید.همچنین لطفا" کمترین قیمت پیشنهادی خود را برای ایجاد مزیت رقابتی اعلام فرمایید و از فروش به سایر مشتریان با قیمتهای کمتر(دامپینگ) خودداری فرمایید.

لطفا" در صورت انتخاب این روش فهرست و مشخصات کالاهای قابل تامین خود را با فرمت word به همراه سه قطعه عکس از طریق ایمیل به ما ارسال فرمایید.(info@azkala.com)

روش دوم : اجاره غرفه در آزکالا

در این روش شما با اجاره نمودن باکسهای معرفی کالاها و درج اطلاعات کالاهای خود درآن می توانید مستقیما" با مخاطبین  آزکالا ارتباط بگیرید و فروش خود را انجام دهید.

در این روش برای هرکالا یک باکس معرفی در سامانه انتخاب می‌نمایید و اطلاعات مربوطه را برای درج در آن برای ما ارسال می فرمایید.

دراین روش اطلاعات تماس و لینک سایت شرکت شما به عنوان نماینده انحصاری فروش کالای فوق در باکس مربوطه درج خواهد شد و مخاطبین و بازدید کننده گان سامانه آزکالا مستقیما" باشما تماس خواهند گرفت و فروش خود را انجام خواهند داد.

(برای اطلاعات بیشتر به بخش درخواست غرفه در سامانه مراجعه فرمایید)

 در هر دو روش کلیه فعالیتهای بازاریابی اینترنتی بوسیله سامانه آزکالا انجام خواهد شد و کالای شما به صورت کاملا" تخصصی و ویژه به مدیران ارشد و کارشناسان تدارکات داخلی و خارجی سازمانهای مختلف علمی و صنعتی کشور اطلاع رسانی می شود.تعداد بازدیدکنندگان سامانه آزکالا در حال حاضر از مرز 2000 بازدید روزانه گذشته است که اکثر مخاطبین این سامانه مدیران ارشد و کارشناسان مراکز علمی و صنعتی کشور می باشند و به منظور انتخاب ،استعلام و خرید آنلاین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی به این سامانه مراجعه می کنند.

با توجه به اینکه اغلب مشتریان آزکالا مراکز علمی و دانشگاهی و صنایع بزرگ دولتی و خصوصی می باشند سعی نموده‌ایم استانداردهای مختلف کیفیت ،نصب و راه اندازی و آموزش ،گارانتی و خدمات پشتیبانی ،حمل و تحویل کالاها را به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارائه نماییم، امیدواریم شما نیز ما را در انجام این مهم یاری نمایید.
 


 

 


سوالات متداول

021262308-021262308

در تمام ساعات روز کاری پاسخگوی شما هستیم

                   h74p_ثبت_نام_در_آزکالا_-_مشکی.jpg                                                  h74p_ثبت_نام_در_آزکالا_-_مشکی.jpg    

http://uupload.ir/files/9fc2_facebook-color.png http://uupload.ir/files/ajc7_twitter.png http://uupload.ir/files/sy00_google-color.png http://uupload.ir/files/dl0z_instagram.png   http://uupload.ir/files/1nel_logo_telegram.jpg     

ارتباط با ما

فرصتهای همکاری

گارانتی و خدمات پس از فروش

درباره آزکالا

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تجهیز فناوران کالا پاسارگاد(آزکالا) است.                                                                                                                                                    Copyright © 2014 - 2015 azkala.com